Kim jesteśmy
Master Pharm SA (dawniej Master Pharm Polska Sp z o.o.) powstał w 2002 r, świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi w zakresie projektowania i kontraktowej produkcji suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, kosmetyków, wyrobów medycznych, preparatów spożywczych.

Posiada zespół interdyscyplinarnych ekspertów i przeszło dziesięcioletnie doświadczenie.

Oferuje, produkcję kontraktową nowoczesnych produktów głównie suplementów diety, opartych na własnych autorskich recepturach. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość uzyskana dzięki zastosowaniu między innymi wysokiej jakości ekstraktów roślinnych oraz farmaceutycznemu standardowi produkcji. Gwarantujemy realizację projektów w optymalnie krótkim czasie i indywidualne podejście do każdego klienta.

Misja firmy:

Dla naszych klientów możemy wszystko!

Istniejemy po to żeby obsłużyć dynamicznie rozwijający się w Polsce i w Europie-Środkowo-Wschodniej rynek  suplementów diety i wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Dążymy  do tego aby kompleksowo obsłużyć naszych klientów w jak najszerszym zakresie co do występujących na rynku form produktowych przy zachowaniu najwyższej możliwej jakości i atrakcyjnej dla klienta ceny. Nasza oferta skierowana jest zarówno do międzynarodowych koncernów farmaceutycznych jak i do krajowych firm farmaceutycznych oraz dystrybucyjnych z branży farmaceutycznej. Uzasadnieniem dla naszego istnienia i dalszego rozwoju jest zmiana w pro-zdrowotnym myśleniu w społeczeństwie i prewencyjnej suplementacji żywności mającej na celu zachowanie zdrowia, oraz potrzeba suplementacji żywności z uwagi na jej przemysłową produkcję i coraz to uboższą zawartość w niej witamin i minerałów.