Prasa o nas

Nasze zaangażowanie jako sponsora tytularnego łódzkiej drużyny rugby zostało odnotowane przez media.

Raport IPO: Analiza oferty publicznej Master Pharm

LISTOPAD 2015 | Raport IPO: Analiza oferty publicznej Master Pharm

Raport IPO: Analiza oferty publicznej Master Pharm
Piszą o nas na: StockWatch.pl
Master Pharm liczy na przeprowadzenie pierwszych akwizycji w I poł. 2016 r.

LISTOPAD 2015 | Master Pharm liczy na przeprowadzenie pierwszych akwizycji w I poł. 2016 r.

Master Pharm liczy na przeprowadzenie pierwszych akwizycji w I poł. 2016 r.
Napisano o nas na money.pl

Master Pharm chce pozyskać z emisji 32,5-54,5 mln zł netto

LISTOPAD 2015 | Master Pharm chce pozyskać z emisji 32,5-54,5 mln zł netto

Master Pharm chce pozyskać z emisji 32,5-54,5 mln zł netto
Piszą o nas na biznes.pap.pl
Oferta publiczna Master Pharm rusza dziś, spółka chce pozyskać 32,5-54,5 mln zł

LISTOPAD 2015 | Oferta publiczna Master Pharm rusza dziś, spółka chce pozyskać 32,5-54,5 mln zł

Oferta Publiczna Master Pharm rusza dziś
Piszą o nas na stooq.pl
Master Pharm chce przeznaczać na dywidendę do 50% skonsolidowanych zysków

Listopad 2015 | Master Pharm chce przeznaczać na dywidendę do 50% skonsolidowanych zysków

Master Pharm chce przeznaczać na dywidendę do 50% skonsolidowanych zysków
Piszą o nas na stoq.pl
Master Pharm liczy na 32,5-54,5 mln zł

LISTOPAD 2015 | Master Pharm liczy na 32,5-54,5 mln zł

Od 25 listopada przyjmowane będą zapisy inwestorów indywidualnych na akcje spółki Master Pharm
Piszą o nas na pulsinwestora.pl 
Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego

Październik 2014 | Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego została przyznana już po raz piąty...
Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego została przyznana już poraz piąty i tym samym udowodniła swoją wage i dojrzałość. To honorowe i prestizowe wyróżnienie koontynuuje tradycje wreczanej w latach 2004-2010 Nagrody Gospodarczej Wojewody Łódzkiego.Jest wyrazem uznania za wkład jaki podmioty gospodarcze, gospodarstwa rolne i twórcy z regionu Łódzkiego wnoszą w unowocześnienie i rozwój gospodarki województwa łódzkiego oraz budowanie pozytywnego wizerunku na tle kraju.

Oto lista laureatów Nagrody Gospodarczej Województwo Łódzkiego 2014 w poszczególnych kategoriach:

1. Mikroprzędsiębiorstwo: Master Pharm Polska Sp z o.o. (kontraktowa produkcja suplementów diety, wyrobów medycznych, środków zywieniowych specjalnego przeznaczenia)
Liga rugby: w Łodzi cieszą się z brązowych medali

17. 06. 2013 | Liga rugby: w Łodzi cieszą się z brązowych medali

Liga rugby: w Łodzi cieszą się z brązowych medali. Rugbiści Budowlanych Łódź po dziesięciu latach wypadli poza czołową dwójkę ligowych rozgrywek. Mimo to ogromną radość w ekipie wywołało zdobycie brązowych medali, które drużyna wywalczyła w sobotę po dram

Liga rugby: w Łodzi cieszą się z brązowych medali.

Rugbiści Budowlanych Łódź po dziesięciu latach wypadli poza czołową dwójkę ligowych rozgrywek. Mimo to ogromną radość w ekipie wywołało zdobycie brązowych medali, które drużyna wywalczyła w sobotę po dramatycznym meczu z Pogonią Siedlce.

Podopieczni Mirosława Żórawskiego wygrali 13:12, a jedyną siedmiopunktową akcję w tym meczu (przyłożenie Davita Guguszwili i podwyższenie Teimuraza Sokchadze) przeprowadzili niespełna cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

- Tak źle grając nie można zwyciężyć w rywalizacji o jakikolwiek medal, ale jednak opatrzność nad nami czuwała. Prawdziwym aktem desperacji, rzutem na taśmę w ostatniej chwili uratowaliśmy zwycięstwo i w tej chwili nie pozostaje nam nic innego, jak cieszyć się tym brązem - powiedział Żórawski. więcej...

W sobotę Master Pharm Budowlani walczą o brązowy medal

15. 06. 2013 | W sobotę Master Pharm Budowlani walczą o brązowy medal

W sobotę, o godz. godz. 17, na boisku Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej w Łodzi w ostatnim meczu sezonu rugby Master Pharm Budowlani zagrają z rewelacyjnym beniaminkiem Pogonią Siedlce. Stawką meczu jest brązowy medal!
"W sobotę, o godz. godz. 17, na boisku Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej w Łodzi w ostatnim meczu sezonu rugby Master Pharm Budowlani zagrają z rewelacyjnym beniaminkiem Pogonią Siedlce. Stawką meczu jest brązowy medal!

Oby po sobotnim meczu łódzcy rugbiści mieli powód do zadowolenia.

Niestety do ostatniego meczu łodzianie przystąpią osłabieni. Nie zagrają kontuzjowani zawodnicy: Kamil Dudkowski, Emil Kowalewski, co znacząco osłabi formację łódzkiego młyna. Pod znakiem zapytania stoi występ Mariusza Fortuny i Mateusz Matyjaka." więcej...

Łodzianie pod nową nazwą chcą zdobyć mistrzostwo

07. 06. 2013 | Łodzianie pod nową nazwą chcą zdobyć mistrzostwo

Master Pharm Budowlani - pod taką nazwą w rundzie wiosennej będą występowali rugbiści z Łodzi. Celem zespołu prowadzonego przez Mirosława Żórawskiego jest zdobycie mistrzostwa Polski.

"Master Pharm Budowlani - pod taką nazwą w rundzie wiosennej będą występowali rugbiści z Łodzi. Celem zespołu prowadzonego przez Mirosława Żórawskiego jest zdobycie mistrzostwa Polski.

- Taki cel postawił przed nami nowy sponsor tytularny - poinformował w czwartek menedżer łódzkiego zespołu Jarosław Bator.

Dodał, że zgodnie z kontraktem podpisanym z firmą Master Pharm klub co miesiąc będzie otrzymywał od niej pieniądze na bieżące funkcjonowanie drużyny, a w przypadku zdobycia tytułu mistrzowskiego dostanie dodatkową premię finansową.

W sumie od nowego sponsora rugbiści mają dostać więcej pieniędzy niż od władz Łodzi, które na pierwsze półrocze 2013 r. przeznaczyły dla wicemistrzów Polski dotację w wysokości 210 tys. zł (więcej otrzymali m.in. występujący na zapleczu ekstraklasy żużlowcy łódzkiego Orła).

Zdaniem Krzysztofa Serafina, prezesa spółki prowadzącej ligową drużynę rugbistów, dzięki wsparciu nowego sponsora udało się skonstruować budżet, który pozwala myśleć nie tylko o spokojnym "dograniu" rundy wiosennej, ale również o najwyższych celach w krajowych rozgrywkach.

- Jesteśmy w Łodzi jedyną drużyną, która ma realne szanse na zdobycie zarówno mistrzostwa, jak i Pucharu Polski - podkreślił Serafin." więcej...

 Budowlani Łódź mają nowego sponsora

07. 06. 2013 | Budowlani Łódź mają nowego sponsora

Spółka Master Pharm z Łodzi została nowym strategicznym sponsorem rugbistów Budowlanych Łódź. Firma zajmuje się projektowaniem i kontraktową produkcją suplementów diety. Master Pharm już wcześniej wspierała drużynę, ale w mniejszym stopniu.
Spółka Master Pharm z Łodzi została nowym strategicznym sponsorem rugbistów Budowlanych Łódź. Firma zajmuje się projektowaniem i kontraktową produkcją suplementów diety. Master Pharm już wcześniej wspierała drużynę, ale w mniejszym stopniu.

Największe sukcesy rugbiści Budowlanych odnosili ze sponsorem Blachy Pruszyński. Wierzymy, że Master Pharm Budowlani znów zdobędą mistrzostwo Polski. więcej...

Master Pharm nowym sponsorem tytularnym Budowlanych Łódź!

07.03.2013 | Master Pharm nowym sponsorem tytularnym Budowlanych Łódź!

Poznaliśmy nowego głównego sponsora rugbistów Budowlanych Łódź! Została nim firma Master Pharm, której nazwa znajdzie się nie tylko na koszulkach zawodników, ale i w nazwie klubu.
Szefowie klubu od dłuższego czasu prowadzili rozmowy z potencjalnym następcą firmy Blachy Pruszyński, która zrezygnowała ze sponsorowania Budowlanych. Negocjacje zakończyły się sukcesem, dzięki czemu w czwartek mogliśmy wreszcie poznać skrywaną w tajemnicy nazwę nowego sponsora.

Został nim Master Pharm. To łódzka firma będąca jednym z największych polskich producentów kontraktowych nowoczesnych suplementów diety, opartych na własnych recepturach. - Z tą firmą współpracowaliśmy nieoficjalnie już od jakiegoś czasu. Teraz nadeszła pora na kolejny etap, nie tylko pod kątem sponsoringu, ale i dalszego rozwoju współpracy - mówi Krzysztof Serafin, prezes Budowlanych. więcej...
Master Pharm sponsorem rugbistów Budowlanych Łódź

06 03 2013 | Master Pharm sponsorem rugbistów Budowlanych Łódź

Mamy dobre informacje dla kibiców rugbistów Budowlanych Łódź.
Mamy dobre informacje dla kibiców rugbistów Budowlanych Łódź. Dzisiaj poznaliśmy bowiem nowego sponsora aktualnych wicemistrzów Polski. więcej...