Aktualności

28.02.2023 | POŁĄCZENIE SPÓŁEK MASTER PHARM S.A. ORAZ GROKAM GBL SP. Z O.O.

Informacja

Zarządy spółek pod firmą: MASTER PHARM Spółka akcyjna z siedzibą w Łodzi oraz „GROKAM GBL” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Mielcu, w związku z zamiarem połączenia Spółek uzgodniły i sporządziły, na podstawie art. 498 oraz 499 ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych plan połączenia Spółek, który dostępny jest pod tym linkiem: Plan Połączenia.

GRUDZIEŃ 2021 | ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Wdrożenie technologii innowacyjnej wegańskiej kapsułki miękkiej

Niniejszym informujemy, że w związku z zakończeniem realizacji projektu „Wdrożenie technologii innowacyjnej wegańskiej kapsułki miękkiej” wprowadziliśmy do naszej oferty nowy produkt - miękkie kapsułki wegańskie pozwalające na zastosowanie różnego rodzaju wypełnień, w tym: olejów roślinnych (np. oleju z czarnuszki, oleju z lnu), zawiesin substancji czynnej zawierających olej oraz dodatki funkcyjne w postaci wosku, lecytyny, dwutlenku krzemu, skrobi i innych (zależnie od potrzeb klienta), solubilizatu polietylenoglikoli z wybraną rozpuszczalną substancją czynną, a także symetykonu i jego przygotowanych emulsji.

Eliminacja składników odzwierzęcych pozwala spełnić oczekiwania wegetarian (i wegan), a także m.in. tych konsumentów, dla których żelatyna wieprzowa lub wołowa jest składnikiem nieakceptowalnym z pobudek religijnych.

W stosunku do tradycyjnych kapsułek żelatynowych miękkie kapsułki wegańskie charakteryzują także następujące przewagi:

- bezwonność i brak smaku,

- wyższa odporność na wysoką temperaturę i wysoką wilgotność,

- wyższa transparentność otoczki kapsułki,

- niższa wrażliwość na światło.

Zapraszamy do składania zapytań produkcyjnych.

LUTY 2021 | ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Opracowanie przez Master Pharm S.A. technologii chelatowania żelaza w celu poprawy jego biodostępności

Niniejszym informujemy, że w związku z zakończeniem realizacji projektu "Opracowanie przez Master Pharm S.A. technologii chelatowania żelaza w celu poprawy jego biodostępności" wprowadziliśmy do naszej oferty nowy produkt: suplement diety zawierający substancję czynną - chelat żelaza.

Opracowana przez nas samodzielnie technologia wyróżnia się następującymi cechami:

- prostota syntezy,

- powtarzalność procesu,

- możliwość zachowania sterylności,

- niska emisja odpadów uciążliwych dla środowiska,

- niska uciążliwość procesu dla pracowników (niskie pylenie, brak alergii, brak negatywnego oddziaływania na skórę),

- trwałość struktury chemicznej w warunkach suszenia rozpyłowego,

- wysoka wydajność chemiczna uzyskanego surowca.

Nowy suplement pozwala na dostarczenie chelatowanego żelaza o zdecydowanie lepszej biodostępności w stosunku do suplementów starszej generacji.

 

Zapraszamy do składania zapytań produkcyjnych.

PAŹDZIERNIK 2020 | ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Opracowanie przez Master Pharm S.A. technologii chelatowania magnezu

Niniejszym informujemy, że w związku z zakończeniem realizacji projektu "Opracowanie przez Master Pharm S.A. technologii chelatowania magnezu" wprowadziliśmy do naszej oferty nowy produkt: suplement diety zawierający substancję czynną - chelat magnezu.

Opracowana przez nas samodzielnie substancja czynna wyróżnia się następującymi cechami:

- prostota syntezy,
- powtarzalność procesu,
- możliwość zachowania sterylności,
- niska emisja odpadów uciążliwych dla środowiska,
- niska uciążliwość procesu dla pracowników (niskie pylenie, brak alergii, brak negatywnego oddziaływania na skórę),
- trwałość struktury chemicznej w warunkach suszenia rozpyłowego,
- wysoka wydajność chemiczna uzyskanego surowca
- wysoka zawartość jonów magnezu w chelacie

Zapraszamy do składania zapytań produkcyjnych.

PAŹDZIERNIK 2019 | Wyróżnienie dla Master Pharm S.A.

Master Pharm laureatem Orła tygodnika "Wprost"
Gala Orły tygodnika „Wprost” odbyła się 4 października w Łodzi. Wyróżnienia dla najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw otrzymały najlepsze firmy z województwa łódzkiego, wśród nich wyróżniono spólkę Master Pharm. Orzeł "Wprost" to nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju.

STYCZEŃ 2019 | Uwaga!

Oszuści podszywają się pod naszą firmę
Chcielibyśmy poinformować, iż odnotowaliśmy przypadki podszywania się pod naszą firmę. Oszuści wysyłają na prywatne adresy mailowe wiadomości informujące o konieczności zapłaty zaległej faktury, podpisane jak gdyby zostały wysłane przez pracownika Master Pharm. W listach jest link, który przekierowuje użytkowników poczt do plików zainfekowanych wirusem. Oszuści korzystają z adresów email z innej domeny niż pracownicy naszej firmy. Nasze adresy emailowe są zbudowane w następujący sposób: imię.nazwisko@masterpharm.pl. Informujemy, że Master Pharm S.A. nie wysyła na prywatne adresy emailowe żadnych linków.
Pragniemy przestrzec przed otwieraniem takich wiadomości. W przypadku jakichkolwiek szkód rekomendujemy zgłosić sprawę Policji. Master Pharm S.A. nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikłe z otwarcia przesyłanych wiadomości.
Z poważaniem,
Zarząd Master Pharm S.A.

WRZESIEŃ 2018 | Uzyskanie Certyfikatu ISO 22000:2005

Spółka Master Pharm uzyskała certyfikat ISO 22000:2005

Pragniemy poinformować, że spółka Master Pharm S.A. uzyskała certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań międzynarodowej normy ISO 22000:2005 „Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności”. Certyfikat dostępny jest w zakładce O FIRMIE w punkcie POLITYKA JAKOSCI.

WRZESIEŃ 2016 | Informacja o wyniku postępowania.

Informacja o wyniku postępowania 02.02.01 Model Biznesowy
Informacja o wyniku postępowania (jeśli chcesz podbrać kliknij ten link)

WRZESIEŃ 2016 | Zapytanie Ofertowe

Zapytanie ofertowe 02.02.01 Model Biznesowy

KWIECIEŃ 2016 | Debiut Master Pharm SA na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych

Spółka Master Pharm zadebiutuje na GPW.
Jak poinformaował Zarząd Spółki debiut spółki na głównym parkiecie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych będzie miał miejsce 28 kwietnia 2016 r.

KWIECIEŃ 2016 | Powrót z ofertą publiczną

Master Pharm SA wraca z ofertą na rynek publiczny
Master Pharm SA zaoferował do objęcia 3 000 000 mln akcji nowej emisji serii B oraz odsprzedaż przez dotychczasowych akcjonariuszy 1 850 000 Akcji serii A.

MARZEC 2016 | Nominacje Rzeczpospolitej.

Miło nam poinformować, że Master Pharm SA znalazła się w gornie firm nominowanych.
Miło nam poinformować, że Master Pharm SA została nominowana przez redakcję dziennika Rzeczpospolita w konkursie "ORŁY EKSPORTU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO".

GRUDZIEŃ 2015 | Zawieszenie Oferty Publicznej przez Master Pharm SA

Zatwierdzenie przez Komisję Nadzoru Finansowego Aneksu nr 2 do Prospektu Emisyjnego

Zgodnie z treścią aneksu nr 2, Oferta Publiczna spółki Master Pharm SA została zawieszona bez jednoczesnego wskazania nowych terminów, które zostaną ustalone w terminie późniejszym. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce "Oferta Publiczna" na www.masterpharm.plGRUDZIEŃ 2015 | Suplement diety MORWA BIAŁA PLUS - SUPERPRODUKTEM 2015

Suplement diety MORWA BIAŁA PLUS została wybrana przez czytelników Magazynu PEN SUPREPRODUKTEM ROKU 2015

Spośród wielu produktów czytelnicy po raz trzeci wybrali produkt firmy AVETPHARMA (spółki należącej do grupy kapitałowej Master Pharm SA). Nagroda została wręczona na obchodach Dni Cukrzycy w Bydgoszczy, którą odebrał przedstawiciel - Andrzej Kołakowski

Suplement diety Morwa Biała Plus w trakcie tegorocznych targów DIABETICA EXPO 2015 uzyskała 1 miejsce w Plebiscycie Publiczności. W ubiegłych latach produkt nagrodzony był także 1 miejscem w kategorii suplement diety przez profesorską komisję konkursową (2013r.) i 2 miejsce w plebiscycie publiczności (2013r., 2014r.)

Ogólnopolskie Sympozjum Diabetologiczne „Diabetica Expo” jest organizowane od 1997r. we współpracy Zarządem Głównym Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, Posiada Patronat Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Łączy w sobie część naukową i edukacyjną. Corocznie odwiedzane jest przez ponad 3000 osób zainteresowanych tematyką cukrzycy i otyłości. W Sympozjum biorą udział lekarze, specjaliści i dietetycy z całego kraju a także sami pacjenci i ich rodziny. W trakcie trwania Diabetica Expo prowadzone są liczne prelekcje i wykłady tematyczne. Równocześnie wystawcy prezentują szeroką ofertę produktów dla osób odchudzających się i chorych na cukrzycę.


Preparat Morwa Biała Plus suplement diety:

 • to jedyne na rynku połączenie trzech unikalnych składników:
  ekstraktu z liści morwy białej

ekstrakt z kory cynamonowca

chrom

 • zawiera wysoką dawkę ekstraktu z liści morwy białej, a nie sproszkowany liść!
 • wpływa na przyswajanie węglowodanów
 • jest wygodnie dawkowany - do 2 tabletek dziennie
 • to tabletki powlekane i łatwe do połknięcia

1 opakowanie suplementu zawiera 60 tabletek (wystarcza na 30 dni)

LISTOPAD 2015 | Zatwierdzenie Prospektu Emisyjnego Master Pharm SA

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła Prospekt Emisyjny Master Pharm SA
Spółka Master Pharm SA informuje, że w dniu 23 listopada 2015r Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła Prospekt Emisyjny spółki. Z Prospektem Emisyjnym spółki oraz harmonogramem oferty można zapoznać się w zakładce "Oferta publiczna" na stronie spółki www.masterpharm.pl oraz na stronie oferującego Trigon Dom Maklerski SA, www.trigon.plLISTOPAD 2015 | Grupa Kapitałowa Master Pharm SA idzie na giełdę

Master Pharm SA chce zadebiutować na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie
Master Pahrm SA chce zadebiutować do końca 2015 roku na parkiecie Warszawskeij Giełdy Papierów Wartościowych. Celem emisji będzie pozyskanie środków na dynamiczny rozwój grupy w tym: wyposażenie nowego zakładu w Łodzi oraz doposażenie posiadanego zakładu produkcyjnego (spółki Grokam) oraz rozwój sprzedaży w Avet Pharma. Spółka w swojej strategi jako najważniejszy punkt przewiduje akwizycję podmiotów z branży i chce na to przeznaczyć znaczącą część pozyskanych srodków. W ofercie znajdzie się 6,85 mln akcji, w tym do 5 mln akcji nowej emisji i 1,85 mln akcji odsprzedawanych przez dotychczasowych akcjonariuszy. Oferta Publiczna będzie przeprowadzona w Polsce. Około 90% akcji Społka chce przydzielić inwestorom instytucjonalnym, 10% akcji inwestorom w transzy detalicznej.
W skałd grupy kapitałowej wchodzi: Master Pharm SA (emitent) kontraktowy producent, spólki w 100% zależne od emitenta - Grokam GBL Sp z o.o. (zakład produkcyjny), Avet Pharma Rafał Biskup Ska.

LIPIEC 2015 | Przekształcenie w Spółkę Akcyjną

Przekształcenie Master Pharm Polska Sp zo.o. w Master Pharm Spółka Akcyjna
Informujemy, że z dniem 31 lipca 2015 roku spółka Master Pharm Polska Sp z o.o. została przekształcona w Master Pharm Spółka Akcyjna. W związku z tym uległy dane rejestrowe nr KRS, który dla spółki przekształconej ma numer 0000568657. Wszyscy nasi kontrachenci zostaną poinfomowani przez spółkę odrębnym pismen o zmianie.

LIPIEC 2015 | Wicemistrzostwo

Po zacietej walce drużyna Rugby Master Pharm Budowlani Łódź zdobyła wicemistrzostwo Polski
Wielki finał odbył się w gorącej atmosferze tak z powodu aury jak i emocji, które towarzyszyły kibicą. Przy pełnych trybunach odbył się pojedynek sezonu pomiędzy drużynaki gospodarzy Arki Gdynia a drużyną Rugby Master Pharm Budowlani Łódź. Po morderczej walce mistrzowski tytuł pozostał w Gdyni, gratulujemy rywalom i dziękujemy wszystkim kibicom, oraz zapraszamy już teraz na finał za rok.

LIPIEC 2015 | Wielki Finał

Master Pharm Budowlani Łódź zagrają o Mistrzostwo Polski
W niedzielę 5 lipca 2015r na Narodowym Stadionie RUGBY w Gdyni Master Pharm Budowlani Łódź S.A będzie walczył o tytuł Mistrza Polski z Arką Gdynia. Wstęp wolny. Bezpośrednią transmisję z meczu będzie prowadziłą telewizja POLSAT. Zapraszamy.
Zaproszenie na FinałCZERWIEC 2015 | Nowa siedziba spółki Master Pharm Polska Sp z o.o.

Master Pharm Polska zmienia swoją siedzibę
Mamy przyjemność poinformować, że nasza spółka od dnia 8 czerwca 2015 roku zminiła swoja siedzibę. Nowy adres to: 91-203 łódź, ul. Wersalska 8. Jest to lokalizacja naszego drugiego zakładu produkcyjnego w Łodzi, którego ostateczne uruchomienie planujemy na 2016 rok. Zaplanowane prace będą odbywały się w trzech etapach, uruchomienie magazynu, uruchomienie nowoczesnej pakowni, uruchomienie produkcji nowych form. Prosimy o kierowanie wszelkiej korespondencji na nowy adres. Dziękujemy. Zapraszamy.
Nowa siedziba Master Pharm Polska Sp z o.o.

MAJ 2015 | Szansa na mistrzowski tytuł

Master Pharm Budowlani Łódź S.A
Drużyna RUGBY Master Pharm Budowlani, zapewniła sobie już możliwość walki o tytuł Mistrza Polski w 2015 roku, finał zostanie rozegrany w lipcu z Arką Gdynia. Trzymamy kciuki za naszą drużynę!

KWIECIEŃ 2015 | Rekrutacja nowej kadry

Rekrutacja w Master Pharm
W Master Pharm Polska Sp z o.o. trwa rekrutacja pracowników na  stanowiska:

Project Manager

 

Zakres obowiązków:

- nadzór nad prowadzonymi projektami krajowymi i zagranicznymi 
- realizacja planów sprzedaży
- utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami w kraju i za granicą i pozyskiwanie nowych klientów
- wdrażanie nowych projektów zgodnie z planowanym harmonogramem
- zarządzanie zespołem wykonawczym 

Wymagania:

- co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (kierowniczym) w branży kontraktowej produkcji suplementów diety lub w branży farmaceutycznej
- wykształcenie wyższe
- znajomość rynku suplementów diety, rynku farmaceutycznego w Polsce, Europie i na świecie
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- doświadczenie w prowadzeniu projektów i zarządzaniu projektami
- znajomość prawa żywieniowego
- praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością (HACCP, ISO 22000 lub ISO 22716)
- mile widziana znajomość rynku mass marketowego
- gotowość do podróży służbowych
- prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

-  umowę o pracę lub kontrakt menadżerski w renomowanej firmie będącej liderem  kontraktowej produkcji suplementów diety w Polsce
- atrakcyjne wynagrodzenie w znacznym stopniu uzależnione od realizacji planów sprzedaży
- udział w tworzeniu interesujących projektów dla największych międzynarodowych firm z branży farmaceutycznej
- Szkolenia wspierające rozwój kompetencji
- główne miejsce pracy w Łodzi


Specjalista  ds.  Rozwoju Produktów

Zakres obowiązków :

 • Opracowywanie składów produktów (suplementów diety w tym VLCD, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego)
 • Sporządzanie specyfikacji produktów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
 • Kompletowanie dokumentacji produktowej
 • Nadzór nad wykonywaniem umów jakościowych z klientami
 • Współpraca z klientami, dostawcami, podwykonawcami, instytucjami publicznymi i jednostkami opiniującymi i badawczymi – koordynowanie poszczególnych etapów realizowanych projektów
 • Współpraca z działami jakości i produkcji 
 • Wyceny produktów
 • Udział w audytach zakładów produkcyjnych, sporządzanie raportów z audytów

 Wymagania:

• Doświadczenie i praktyka w opracowywaniu produktów z kategorii suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, suplementów diety VLCD
• Doświadczenie w opracowaniu dokumentacji produktowej (suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego)
• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: farmacja, biotechnologia, technologia żywności lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Znajomość prawa żywieniowego
• Praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością (HACCP, ISO 22000 lub ISO 22716)
• Samodzielność, terminowość wykonywanych zadań, skrupulatność.
• Umiejętność  samodzielnego prowadzenia projektów
• Mile widziane doświadczenie z zakresu technologii (tworzenie nowych produktów)
•Mile widziana wiedza z dziedziny opracowywania kosmetyków
• Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

 • Stabilną pracę w renomowanej firmie na umowę o pracę w pełnym wymiarze
 • Udział w tworzeniu interesujących projektów dla największych międzynarodowych firm z branży farmaceutycznej
 • Szkolenia wspierające rozwój kompetencji pracownika
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • Miejsce pracy Łódź


CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres mail: biuro@masterpharm.pl
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacje nie zawierające zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z procesem rekrutacji nie będa rozpatrywane. Rekrutacja trwa do 31.08.2015r.

MARZEC 2015 | Utworzenie grupy kapitałowej

Zakup udziałów
Master Pharm Polska Sp z o.o. nabył akcje w spółce dystrybucyjnej Avet Pharma Ska oraz udziały w zakładzie produkcyjnym Grokam GBL Sp. z o.o. tworząc tym samym grupę kapitałową. Obecnie jest 100% włascicielem jednej i drugiej spółki.

LUTY 2015 | Innowacyjne produkty

Prace nad autorską recepturą
Firma wdraża innowacyjne rozwiązania polegające na tworzebuniu probiotyków z wykorzystaniem specjalnego szczepu bakterii, który jako jeden z nielicznych ma zdolność do wytwarzania naturalnej otoczki i przechodzenia w stan prztrwallnikowy. Bakterie te po przejściu w stan przetrwalnika, stają się niezwykle odporne na czynniki zewnętrznae, co powoduje , że nie wymagają tak restrykcyjnych warunków przechowywania - szczególnie jeśli chodzi o temperaturę, które ma zasadniczy wpływ na przetrwanie standardowych bakteri probiotycznych. W tej formie są też bardziej odporne na działanie kwasu solnego obecnego w żołądku a kiełkowanie rozpoczynają dopiero wtedy gdy, gdy trafią do sprzyjającego im środowiska jelitowego. Probiotyki są szczególnie ważnym elementem diety dzieci ponieważ młode organizmy ze względu na nieustabilizowane nawyki żywieniowe , częste infrkcje i powszechne stosowanie antybiotyków są bardziej narażone na zaburzenia flory jelitowej czy problem funkcjonowaniem układu pokarmowego. Naszym celem jest znalezienie formy probiotyku, po którą dzieci bedą chętnie sięgały.Obecnie rozpoczęliśmy prace nad wytworzeniam lizaka probiotycznego.

GRUDZIEŃ 2014 | Kolejny zakład produkcyjny

Nowy zakład produkcyjny w Łodzi.
Master Pharm Polska nabył nieruchomość w której będzie organizował nowe moce produkcyjne dla potrzeb produkcji kontraktowej swoich klientów. Planowane uruchomienie zakładu jest w 2016 roku.

LISTOPAD 2014 | Innowacje technologiczne

Wdrożenie innowacyjnych rozwiązań przy produkcji probiotyków
W naszym zakładzie produkcyjnym w Mielcu opracowaliśmy i wdrożyliśmy innowacyjną technologię pakowania probiotyków w formie sticku w atmosferze gazu obojętnego. W naszym przypadku jest to azot. Produkcja probiotyków w tej technologi ogranicza działanie tlenu na bakterie probiotyczne co może mieć wpływ na lepszą przeżywalnośc szczepu a tym samym lepsze parametry produktu.

PAŹDZIERNIK 2014 | Konferencja - Sport - to się opłaca

Panelowa dyskusja o tym czy sponsoring się opłaca?
16 października odbyła się w Warszawie na Stadionie Narodowym konferencja "Sport - to się opłca" pod patronatem Ministerstwa Sprtu i Turystyki, Ministerstwa Finansów i Polskiego Komitetu Olimpijskiego.  

Podczas ostatniej części konferencji wktórej Master Pharm Polska brał udział jako sponsor łódzkiej drużyny rugby, dyskutowano o roli sponsora i telewizji w sporcie. Prezes PlusLigi, Artur Popko stwierdził, że głównym źródłem dochodów w sporcie profesjonalnym są kibice. Zgodził się z nim Sekretarz Generalny PZPN Maciej Sawicki który zaznaczył, że w Polsce pomimo złota siatkarzy w MŚ, sportem narodowym nadal jest piłka nożna, z kolei szef Polsatu Sport, Marian Kmita zwrócił uwagę, że opłaca się nie tylko inwestować w najbardziej popularne dyscypliny takie jak siatkówka czy piłka nożna, ale warto też poświęcić uwagę rozwijającym się dyscyplinom w naszym kraju np. rugby. Z zadowoleniem słowa szefa Polsatu Sport przyjął Prezes drużyny rugby Budowlani Łódź, Pan Krzysztof Serafin , który przytoczył przykład Reprezentacji Włoch, która kilka lat temu była na poziomie Reprezentacji Polski, a dziś jest uczestnikiem Pucharu Sześciu Narodów.

PAŹDZIERNIK 2014 | Nagroda Gospodarcza Wojweództwa Łódzkiego

Master Pharm Polska Sp z o.o. laureatem w 2014 roku
Wojewoda Łodzki i Marszałek Województwa Łódzkiego przyznali naszej spółce Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego w kategorii "Mikroprzedsiębiorstwo" w roku 2014. To prestiżowe wyróznienie cieszy nas niezmiernie, tym bardziej, że wkładamy dużo wysiłku w ciągły rozwój naszej firmy a nagrodę dedykujemy naszym klientom bez których ten sukces nie byłby możliwy do osiągnięcia.
Zobacz co o nas Urzad napisał (PDF)

PAŹDZIERNIK 2014 | Master Pharm Budowlani SA Łódź - Mistrzem Jesieni

Dalsze rozgrywki w gronie najlepszych drużyn
Niedizelnym meczem z drużyną Juveni Kraków, Master Pharm Budowlani SA Łódź przypieczętowali swoją pozycje lidera tabeli po rundzie zasadniczej sezonu 2014/2015. W drugiej fazie rozgrywek w grupie medalowej  łódzka drużyna zmierzy się z trzema drużynami z wybrzeża. Dziękujemy wszystkim naszym kibicom, że są z nami i już teraz zapraszamy do osobistego wsparcia drużyny podczas meczy w Łodzi jescze tej jesieni!

WRZESIEŃ 2014 | Krople probiotyczne

Rozpoczęliśmy produkcję kropli probiotycznych
W naszym dziale produkcji probiotyków w sierpniu rozpoczęliśmy produkcję kropli probiotycznych. Jesteśmy w tej dziedzinie prekursorami na polskim rynku, korzystamy w tym zakresie z naszej autorskiej technologii przy zastosowaniu najwyzszej jakości surowca.

SIERPIEŃ 2014 | Syropy

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami uruchomiliśmy produkcję syropów.
Zgodnie z wcześniejszymi założeniami uruchomiliśmy produkcję syropów.

LIPIEC 2014 | Mistrzowski tytuł

Budowlani Łódź Mistrzem Polski 2014
Druzyna Juniorów KS Budowlani Łódź wywalczyła osiemnasty w historii tytuł Mistrza Polski. W zakończonych rozgrywkach Play Off drużyna seniorów Master Pharm Budowlani Łódź zajęła czwarte miejsce.

CZERWIEC 2014 | Rozbudowa lini blistrujących.

Uruchomienie kolejnej lini blistrującej.
Uruchomienie kolejnej lini blistrującej.

MAJ 2014 | Tabletkowanie

Nowa tabletkarka
Realizujemy projekt uruchomienia lini tabletkującej w systemie półautomatycznym. Da nam to możliwośc wykonywania krótkich serii laboratoryjnych oraz obsługe klientów chcących zamówić mniejsze ilości produktów (krótkie serie).

KWIECIEŃ 2014 | Produkcja syropów.

Będziemy produkować syropy
Rozpoczęliśmy wdrożenie projektu dzięki któremu jescze w 2014 roku uruchomimy produkcję syropów w naszym zakładzie produkcyjnym.

MARZEC 2014 | Rozbudowa zakładu.

Nasze inwestycje
Rozpoczęliśmy adaptację kolejnych pomieszczeń przeznaczonych na produkcję w związku z rozwojem bazy maszynowej.

LUTY 2014 | Przygotowanie lini do produkcji kropli probiotycznych

Krople probiotyczne
Rozpoczęliśmy wdrożenie projektu dzięki któremu w 2014 rioku rozpoczniemy w naszym zakładzie produkcyjnycm produkcję kropli probiotycznych.

STYCZEŃ 2014 | Rozwój produktów

Nowy dział w naszej firmie
W ramach struktur firmy został wyodrębniony Dział Rozwoju Produktów.

GRUDZIEŃ 2013 | STICKI - nowa forma suplementów diety

wprowadzenie do oferty nowej formy wykorzystywanej w produkcji suplementów diety – sticków

Wprowadzenie do oferty nowej formy wykorzystywanej w produkcji suplementów diety – sticków, dysponujemy wysokowydajnym urządzeniem do produkcji tej formy.

PAŹDZIERNIK 2013 | Certyfikat Systemu Zarządzania

aktualizacja certyfikatu

Aktualizacja Certyfikatu Systemu Zarządzania na Wyroby Medyczne zgodnie z norma Pn EN ISO 13485:2005 w zakresie: produkcja plastrów rozgrzewających, żelu do dezynfekcji i dystrybucji plastórw chłodzących

CZERWIEC 2013 | 3-acetylo-2,5-dimetylotiofen - zmiana rozporządzenia

Rozporządzenie Komisji (UE) nr 545/2013 z dnia 14 czerwca 2013 r.

Rozporządzenie Komisji (UE) nr 545/2013 z dnia 14 czerwca 2013 r. zmieniające załącznik I do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1334/2008 w odniesieniu do substancji aromatycznej 3-acetylo-2,5-dimetylotiofenu

CZERWIEC 2013 | Brąz dla Rugby Master Pharm Budowlani Łódź

Zdobycie brązowego medalu przez drużynę Rugby Master Pharm Budowlani Łódź w sezonie 2012/2013

Zdobycie brązowego medalu przez drużynę Rugby Master Pharm Budowlani Łódź w sezonie 2012/2013

MAJ 2013 | Specyfikacje dla dodatków do żywności – zmiana rozporządzenia

Specyfikacje dla dodatków do żywności – zmiana rozporządzenia

Rozporządzenie Komisji (UE) nr 497/2013 z dnia 29 maja 2013 r. w sprawie zmiany i sprostowania rozporządzenia Komisji (UE) nr 231/2012 ustanawiającego specyfikacje dla dodatków do żywności wymienionych w załącznikach II i III do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1333/2008

MAJ 2013 | Stosowanie niektórych dodatków do żywności - zmiana rozporządzenia

Stosowanie niektórych dodatków do żywności - zmiana rozporządzenia

Rozporządzenie Komisji (UE) nr 438/2013 z dnia 13 maja 2013 r. w sprawie zmiany i sprostowania załącznika II do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1333/2008 w odniesieniu do stosowania niektórych dodatków do żywności

KWIECIEŃ 2013 | Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2013

Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2013

Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2013

MARZEC 2013 | Stosowanie askorbinianu sodu (E 301) w preparatach witaminy D

Stosowanie askorbinianu sodu (E 301) w preparatach witaminy D przeznaczonych do stosowania w żywności dla niemowląt i małych dzieci

Rozporządzenie Komisji (UE) nr 256/2013 z dnia 20 marca 2013 r. zmieniające załącznik III do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1333/2008 w odniesieniu do stosowania askorbinianu sodu (E 301) w preparatach witaminy D przeznaczonych do stosowania w żywności dla niemowląt i małych dzieci

STYCZEŃ 2013 | Nowy sponsor tytularny drużyny Rugby Budowlani Łódź

Nowy sponsor tytularny drużyny Rugby Budowlani Łódź

Master Pharm Polska zostaje sponsorem tytularnym drużyny Rugby Budowlani Łódź od tej pory drużyna nosi nazwę Master Pharm Budowlani Łódź

LISTOPAD 2012 | Nominacja dla Master Pharm

Nominacja do nagrody gospodarczej Województwa Łódzkiego w roku 2012

Nominacja do nagrody gospodarczej Województwa Łódzkiego w roku 2012 w kategorii „Mikroprzedsiębiorstwo” oraz w kategorii „Innowacyjność” przyznawanej przez Wojewodę Łódzkiego i Marszałka Województwa Łódzkiego

LIPIEC 2012 | Zanieczyszczenia ochratoksyną A, polichlorowanymi bifenylami

Zanieczyszczenia ochratoksyną A, polichlorowanymi bifenylami - rozporządzenie

Lipiec 2012 –Wchodzi w życie rozporządzenie zmieniające rozporządzenie (WE) nr 1881/2006 w odniesieniu do najwyższych dopuszczalnych zanieczyszczeń ochratoksyną A, polichlorowanymi bifenylami o działaniu niepodobnym do dioksyn i melaminą w środkach spożywczych

CZERWIEC 2012 | Laboratoria referencyjne

Ukazało się rozporządzenie w sprawie wykazu laboratoriów referencyjnych

Ukazało się rozporządzenie w sprawie wykazu laboratoriów referencyjnych

MAJ 2012 | Oświadczenia zdrowotne dotyczące żywności

Oświadczenia zdrowotne dotyczące żywności

Weszło w życie rozporządzenie ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci

MAJ 2012 | Dodatki do żywności zawierające glin

Dodatki do żywności zawierające glin - rozporządzenie

Rozporządzenie (UE) zmieniające załącznik II do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1333/2008 w odniesieniu do warunków stosowania i poziomów stosowania dodatków do żywności zawierających glin

MAJ 2012 | Udzielenie zezwolenia na niektóre oświadczenia zdrowotne dotyczące żywności

Udzielenie zezwolenia na niektóre oświadczenia zdrowotne dotyczące żywności - rozporządzenie

Maj 2012 - Rozporządzenia Komisji sprawie odmowy udzielenia zezwolenia na niektóre oświadczenia zdrowotne dotyczące żywności inne niż odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci

KWIECIEŃ 2012 | Mikropeletki w ofercie Master Pharm

Mikropeletki w ofercie Master Pharm

Poszerzyliśmy ofertę produktowa o nową postać mikropeletek.

MARZEC 2012 | Warunki i poziom stosowania (E 104), (E 110), (E 124)

Warunki i poziom stosowania (E 104), (E 110), (E 124) - rozporządzenie

Marzec 2012 - Rozporządzenie Komisji zmieniające załącznik II w odniesieniu do warunków i poziomów stosowania (E 104), (E 110), (E 124)

MARZEC 2012 | Specyfikacje dla dodatków do żywności wymienionych

Specyfikacje dla dodatków do żywności wymienionych

Rozporządzenie Komisji ustanawiające specyfikacje dla dodatków do żywności wymienionych

STYCZEŃ 2012 | Certyfikat systemu zarządzania HACCP z PCBC

Zakład produkcyjny z grupy kapitałowej uzyskał certyfikat systemu zarządzania HACCP z PCBC

Zakład produkcyjny z grupy kapitałowej uzyskał certyfikat systemu zarządzania HACCP z PCBC

STYCZEŃ 2012 | Certyfikat wiarygodności biznesowej

Uzyskanie certyfikatu wiarygodności biznesowej za rok 2011 wydawanego przez D&B Poland

Uzyskanie certyfikatu wiarygodności biznesowej za rok 2011 wydawanego przez D&B Poland

GRUDZIEŃ 2012 | Master Pharm Gazelą Biznesu

Potwierdzenie przynależności do klubu Gazele Biznesu w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm

Potwierdzenie przynależności do klubu Gazele Biznesu w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm

GRUDZIEŃ 2012 | Wykaz towarów, które podlegają granicznej kontroli sanitarnej

Opublikowano Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie wykazu towarów, które podlegają granicznej kontroli sanitarnej

Opublikowano Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie wykazu towarów, które podlegają granicznej kontroli sanitarnej.

GRUDZIEŃ 2011 | Nowe rozporządzenie dot. kosmetyków

Nowe rozporządzenie dot. kosmetyków - zmiana

Rozporządzenie Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie w sprawie list substancji niedozwolonych lub dozwolonych z ograniczeniami do stosowania w kosmetykach oraz znaków graficznych umieszczanych na opakowaniach kosmetyków

GRUDZIEŃ 2011 | Sytem Zarządzania Jakością Produkcji

Sytem Zarządzania Jakością Produkcji - produkcja plastrów rozgrzewających

Uzyskanie aprobaty jednostki certyfikacyjnej TUV Rheiland LGA Products GMBH dotyczącej Sytemu Zarządzania Jakością Produkcji w zakresie: Produkcja plastrów rozgrzewających

LISTOPAD 2011 | Materiały i wyroby z tworzyw sztucznych przeznaczone do kontaktu z żywnością

Materiały i wyroby z tworzyw sztucznych przeznaczone do kontaktu z żywnością - rozporządzenie

Rozporządzenie Komisji w sprawie zmiany i sprostowania w sprawie materiałów i wyrobów z tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością

LISTOPAD 2011 | Skrzydła Biznesu dla Master Pharm Polska

Skrzydła Biznesu dla Master Pharm Polska

Listopad 2011 Wyróżnienie przez Skrzydła Biznesu w kategorii Firmy małe dla Master Pharm Polska

LISTOPAD 2011 | Odmowa udzielenia zezwolenia na niektóre oświadczenia zdrowotne

Odmowa udzielenia zezwolenia na niektóre oświadczenia zdrowotne dotyczące żywności

Rozporządzenie Komisji w sprawie odmowy udzielenia zezwolenia na niektóre oświadczenia zdrowotne dotyczące żywności inne niż odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci

LISTOPAD 2011 | Odmowa udzielenia zezwolenia na niektóre oświadczenia zdrowotne

Rozporządzenie Komisji w sprawie odmowy udzielenia zezwolenia na niektóre oświadczenia zdrowotne dotyczące żywności i odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby

Rozporządzenie Komisji w sprawie odmowy udzielenia zezwolenia na niektóre oświadczenia zdrowotne dotyczące żywności i odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby

LISTOPAD 2011 | Ustanowienie unijnego wykazu dodatków do żywności

Ustanowienie unijnego wykazu dodatków do żywności - rozporządzenie

Rozporządzenie Komisji zmieniające załącznik II do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1333/2008 poprzez ustanowienie unijnego wykazu dodatków do żywności

PAŹDZIERNIK 2011 | Przekazywanie konsumentom informacji na temat żywności

Przekazywanie konsumentom informacji na temat żywności - rozporządzenie

Rozporządzenie (UE) w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności, zmiany rozporządzeń (WE) nr 1924/2006 i (WE) nr 1925/2006 oraz uchylenia dyrektywy Komisji 87/250/EWG, dyrektywy Rady 90/496/EWG, dyrektywy Komisji 1999/10/WE, dyrektywy 200/13/WE Parlamentu Europejskiego i Rady, dyrektyw Komisji 2002/67/WE i 2008/5/WE oraz rozporządzenia Komisji (WE) nr 608/2004

LIPIEC 2011 | Linia dedykowana do probiotyków

Linia dedykowana do probiotyków

Zakład produkcyjny z grupy kapitałowej otworzył linię dedykowaną do probiotyków

KWIECIEŃ 2011 | Roll-on i spray - nowa oferta kosmetyków

Roll-on i spray - nowa oferta kosmetyków Master Pharm

Poszerzyliśmy ofertę o kosmetyki, forma roll on, spray.

KWIECIEŃ 2011 | Najwyższe dopuszczalne poziomy niektórych zanieczyszczeń

Najwyższe dopuszczalne poziomy niektórych zanieczyszczeń w środkach spożywczych

Rozporządzenie Komisji ustalające najwyższe dopuszczalne poziomy niektórych zanieczyszczeń w środkach spożywczych

MARZEC 2011 | Wzór formularza powiadomienia o produktach

Wzór formularza powiadomienia o produktach wprowadzanych po raz pierwszy do obrotu na terytorium RP - rozporządzenie

Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie wzoru formularza powiadomienia o produktach wprowadzanych po raz pierwszy do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, rejestru produktów objętych powiadomieniem oraz wykazu krajowych jednostek naukowych właściwych do wydawania opinii

STYCZEŃ 2011 | Certyfikat wiarygodności biznesowej 2010 r.

Certyfikat wiarygodności biznesowej 2010 r.

Uzyskanie certyfikatu wiarygodności biznesowej za rok 2010 wydawanego przez D&B Poland

LISTOPAD 2011 | Skrzydła Biznesu dla Master Pharm Polska

Skrzydła Biznesu dla Master Pharm Polska

Wyróżnienie Skrzydła Biznesu w kategorii Firma mała wiarygodna i dynamiczna dla Master Pharm Polska

LISTOPAD 2010 | Master Pharm w Łodzi

Przeniesienie siedziby firmy do Łodzi

Przeniesienie siedziby firmy do Łodzi

PAŹDZIERNIK 2010 | Certyfikat Systemu Zarządzania na Wyroby Medyczne

Certyfikat Systemu Zarządzania na Wyroby Medyczne - Produkcja i Dystrybucja wyrobów Medycznych

Uzyskanie Certyfikatu Systemu Zarządzania na Wyroby Medyczne w zakresie Produkcja i Dystrybucja wyrobów Medycznych zgodnie z norma Pn EN ISO 13485:2005

MAJ 2010 | Lista substancji niedozwolonych lub dozwolonych

Lista substancji niedozwolonych lub dozwolonych - rozporządzenie

Rozporządzenie Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie w sprawie list substancji niedozwolonych lub dozwolonych z ograniczeniami do stosowania w kosmetykach oraz znaków graficznych umieszczanych na opakowaniach kosmetyków

MAJ 2010 | Tab-chew w ofercie Master Pharm

Poszerzyliśmy ofertę suplementów diety o nową opatentowaną formę tab-chew

Poszerzyliśmy ofertę suplementów diety o nową opatentowaną formę tab-chew

MARZEC 2010 | Bezpieczeństwo żywności - nowa ustawa

Bezpieczeństwo żywności - nowa ustawa

Wejście w życie ustawy o zmianie ustaw o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz niektórych innych ustaw

LUTY 2010 | Specyfikacja i kryteria czystości substancji dodatkowych

Specyfikacja i kryteria czystości substancji dodatkowych - zmiana rozporządzenia

Rozporządzenie Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie w sprawie specyfikacji i kryteriów czystości substancji dodatkowych

LUTY 2010 | Master Pharm oferuje kosmetyki w formie żelu

Master Pharm oferuje kosmetyki w formie żelu

Poszerzyliśmy ofertę o kosmetyki w formie żelu.

STYCZEŃ 2010 | Środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego - zmiana rozporządzenia

Rozporządzenie Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie w sprawie środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego

STYCZEŃ 2010 | Znakowanie żywności wartością odżywczą

Znakowanie żywności wartością odżywczą - zmiana rozporządzenia

Rozporządzenie Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie w sprawie znakowania żywności wartością odżywczą

STYCZEŃ 2010 | Certyfikat wiarygodności biznesowej za rok 2009

Certyfikat wiarygodności biznesowej za rok 2009

Uzyskanie certyfikatu wiarygodności biznesowej za rok 2009 nadanego przez D&B Poland

STYCZEŃ 2010 | Bezpieczeństwo żywności i żywienia

Bezpieczeństwo żywności i żywienia - zmiana ustawy

Ustawa o zmianie ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz niektórych innych ustaw

GRUDZIEŃ 2009 | Master Pharm oferuje plastry

Master Pharm oferuje plastry

Poszerzyliśmy ofertę o wyroby medyczne - forma plastry.

GRUDZIEŃ 2009 | Lista substancji niedozwolonych lub dozwolonych

Lista substancji niedozwolonych lub dozwolonych - rozporządzenie

Rozporządzenie Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie w sprawie list substancji niedozwolonych lub dozwolonych z ograniczeniami do stosowania w kosmetykach oraz znaków graficznych umieszczanych na opakowaniach kosmetyków

LISTOPAD 2009 | Master Pharm wprowadza do produkcji maści

Master Pharm wprowadza do produkcji maści

Poszerzyliśmy ofertę o kosmetyki - forma maść.

WRZESIEŃ 2009 | Znakowanie środków spożywczych

Znakowanie środków spożywczych - zmiana rozporządzenia

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi zmieniające rozporządzenie w sprawie znakowania środków spożywczych

CZERWIEC 2009 | Żelki - nowe suplementy diety

Poszerzyliśmy ofertę suplementów diety o nowa formę żelek.

Poszerzyliśmy ofertę suplementów diety o nowa formę żelek.

MAJ 2009 | Ustawa o towarach paczkowanych

Ustawa o towarach paczkowanych

Ustawa o towarach paczkowanych

MARZEC 2009 | Suplementy diety w kroplach

Suplementy diety w kroplach w ofercie Master Pharm

Poszerzyliśmy ofertę suplementów diety o nową formę kropli.

MARZEC 2009 | Wdrożyliśmy System 5s

Wdrożyliśmy System 5s

Wdrożyliśmy System 5s

LUTY 2009 | 130 projektów dla suplementów diety!

Przekroczyliśmy liczbę 130 projektów dla suplementów diety.

Przekroczyliśmy liczbę 130 projektów dla suplementów diety.

LUTY 2009 | Odstępstwa od wymagań higienicznych w zakładach produkujących żywność

Ogólne odstępstwa od wymagań higienicznych w zakładach produkujących żywność - rozporządzenie

Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie ogólnych odstępstw od wymagań higienicznych w zakładach produkujących żywność tradycyjną niezwierzęcego pochodzenia

STYCZEŃ 2009 | Substancje dodatkowe

Substancje dodatkowe w żywności

Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie wprowadzenia do obrotu i stosowania w żywności na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej określonych substancji dodatkowych

STYCZEŃ 2009 | Substancje i preparaty chemiczne

Substancje i preparaty chemiczne - zmiana ustawy

Ustawa o zmianie ustawy o substancjach i preparatach chemicznych oraz niektórych innych ustaw

GRUDZIEŃ 2008 | Połączenie dwóch instytutów

Połączenie Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz Instytutu Włókien Naturalnych - rozporządzenie

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie połączenia Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz Instytutu Włókien Naturalnych

GRUDZIEŃ 2009 | Wwóz roślin i produktów roślinnych

Wwóz roślin i produktów roślinnych - rozporządzenie

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie wykazu punktów wwozu, przez które można wprowadzać rośliny, produkty roślinne lub przedmioty

LISTOPAD 2008 | Środki spożywcze specjalnego przeznaczenia

Środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego - zmiana rozporządzenia

Rozporządzenie Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie w sprawie środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

WRZESIEŃ 2008 | Dozwolone substancje dodatkowe

Dozwolone substancje dodatkowe - rozporządzenie

Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie dozwolonych substancji dodatkowych

WRZESIEŃ 2008 | Stosowanie oraz oznakowanie aromatów

Stosowanie oraz oznakowanie aromatów - rozporządzenie

Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie stosowania oraz oznakowania aromatów

MAJ 2008 | Wdrożenie systemu HACCP i GHP

Wdrożyliśmy system HACCP i GHP

Wdrożyliśmy system HACCP i GHP

MARZEC 2008 | Prawo farmaceutyczne

Prawo farmaceutyczne - ustawa

Ustawa Prawo farmaceutyczne

PAŹDZIERNIK 2007 | Skład oraz oznakowanie suplementów diety

Skład oraz oznakowanie suplementów diety - rozporządzenie

Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie składu oraz oznakowania suplementów diety

LIPIEC 2007 | Znakowanie środków spożywczych

Znakowanie środków spożywczych - rozporządzenie

 Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie znakowania środków spożywczych

KWIECIEŃ 2007 | Klasyfikacja wyrobów medycznych

Klasyfikacja wyrobów medycznych - rozporządzenie

Rozporządzenie Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie w sprawie klasyfikacji wyrobów medycznych do różnego przeznaczenia

MARZEC 2007 | Prawo farmaceutyczne

Ustawa o zmianie ustawy - Prawo farmaceutyczne

Ustawa o zmianie ustawy - Prawo farmaceutyczne oraz o zmianie niektórych innych ustaw

WRZESIEŃ 2006 | Bezpieczeństwo żywności i żywienia

Bezpieczeństwo żywności - nowa ustawa

Ustawa z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia

MARZEC 2005 | Wykaz produktów leczniczych oznaczonych symbolem OTC

Wykaz produktów leczniczych oznaczonych symbolem OTC - rozporządzenie

Rozporządzenie Ministra Obrony Narodowej w sprawie wykazu produktów leczniczych oznaczonych symbolem OTC i wyrobów medycznych wydawanych bezpłatnie

STYCZEŃ 2005 | Tworzenie planów marketingowych

Tworzenie planów marketingowych - nowa usługa w ofercie Master Pharm

Poszerzamy zakres usług o tworzenie planów marketingowych.

SIERPIEŃ 2004 | Ustawa o zmianie ustawy o kosmetykach

Ustawa o zmianie ustawy o kosmetykach.

Ustawa o zmianie ustawy o kosmetykach.

STYCZEŃ 2002 | TOTAL SERVICE

TOTAL SERVICE dla klientów kontraktowych

Proponujemy pełen zakres usług tzw. TOTAL SERVICE klientom kontraktowym.